Pendik’te Kasiyer Saldırıya Uğradı: İkinci Kasa Tartışması Koltuk Değneğiyle Şiddetlendi

Pendik’te Kasiyer Saldırıya Uğradı: İkinci Kasa Tartışması Koltuk Değneğiyle Şiddetlendi

İstanbul’un Pendik ilçesinde bulunan bir markette, 21 Kasım Salı günü yaşanan olayda, bir müşteri ikinci kasanın açılmaması üzerine kasiyere koltuk değneği ile saldırdı. O anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

Yeni Mahalle’de bulunan markete alışveriş yapmaya gelen bir kadın, kasada yoğunluk oluşması nedeniyle sıra beklemek istemedi. İkinci kasanın açılmasını talep eden müşteri, kasiyer S.Y.’den olumsuz bir yanıt alınca sinirlendi. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü.

Müşteri, elindeki koltuk değneği ile kasiyer S.Y.’ye saldırdı ve kasadaki ürünleri eliyle dağıttı. Olay anı marketin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Çevredekilerin müdahalesiyle saldırgan müşteri kontrol altına alınarak polise teslim edildi.

Olay sonrasında market çalışanı S.Y.’nin yaşadığı şok anları, güvenlik kamerası görüntülerinde açıkça görülebiliyor. Polis, saldırgan müşteri hakkında gerekli yasal işlemleri başlatırken, market yetkilileri olayın ardından ek güvenlik tedbirleri alacaklarını açıkladı.

Markette çalışan diğer müşterilerin de olay anında korku içinde kaçıştıkları gözlendi. Yaşanan bu şiddet olayı, müşteri memnuniyetsizliği ve beklemeye tahammülsüzlük konularını bir kez daha gündeme getirdi. Pendik Emniyet Müdürlüğü, olayla ilgili detaylı bir soruşturma başlattı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu