Tuzla’da Gerçekleşen Kaan Kazgan ile Savaş Cebecinin Kavgası Ve Ardından Yaşananlar

Tuzla’da Gerçekleşen Kaan Kazgan ile Savaş Cebecinin Kavgası Ve Ardından Yaşananlar

Tuzla’da Gerçekleşen Kaan Kazgan ile Savaş Cebecinin Kavgası Ve Ardından Yaşananlar

“Savaş Cebeci ve MMA dövüşçüsü Kaan Kazgan, Tuzla’da sokak ortasında onlarca insanın arasında kavga etti. Şiddet içeren bu olayın videosu sosyal medyada büyük ilgi gördü. İşte Kaan Kazgan ve Savaş Cebeci’nin kavgasına dair görüntüler.”

Sosyal medyada başlayan gerilim sokakta kanlı bir sona ulaştı. Profesyonel MMA dövüşçüsü Kaan Kazgan ile vücut geliştirmeci Savaş Cebeci, İstanbul’un Tuzla ilçesinde sokak ortasında karşı karşıya geldi.

Sosyal medyada fitness dersleri veren ve yaşam tarzı ile ilgili içerikler paylaşan Savaş Cebeci, bir videosunda, “İsterse dünya şampiyonu olsun, 70 kilo kimse beni dövemez” şeklinde konuşmuştu. Bunun üzerine dövüşçü Kaan Kazgan, Savaş Cebeci’ye meydan okudu. “Nerede olursa olsun, istediğin yerde kavga edebiliriz” diyen Kaan Kazgan’a, Cebeci hızlıca karşılık verdi. Tuzla’da iki isim boş bir alanda karşı karşıya geldi. Profesyonel MMA dövüşçüsü Kaan Kazgan ile Savaş Cebeci arasındaki kavgada Cebeci kanlar içinde kaldı. Kavga anları iki tarafın arkadaşları tarafından cep telefonu kameralarıyla anbean kaydedildi.

Kavga sonrası Savaş Cebeci, “Arkadaşlar, Kaan Kazgan Tuzla’ya geldi. Maç yaptık, delikanlıca bir maç oldu. Beni yendi, helal olsun” diyerek sosyal medyadan açıklama yaptı.

Kaan Kazgan ve Savaş Cebeci kavgasına gözaltı!

“Sosyal medyada geniş bir takipçi kitlesine ulaşan Savaş Cebeci ile MMA dövüşçüsü Kaan Kazgan, sokak kavgasına karıştı. Olayın viral hale gelmesinin ardından her iki isme de bugün gözaltı kararı çıkarıldı. Emniyete götürülen bu ikili, dikkat çeken bir tek cümlelik savunma yaptı.”

”Kavga Etmedik”

Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürülen ve burada ifadeleri alınan fenomenler birbirinden şikayetçi olmadı. İki ismin de ifadelerinde “Kavga etmedik, spor müsabakası yaptık” dediği aktarıldı.

Özür Diledi

“Kaan Kazgan, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla Savaş Cebeci ile ifade vermeleri hakkında bilgi verdi.

Kazgan, şu sözleri kullandı:

“Savaş Cebeci ile gerçekleştirdiğimiz ring dışı mücadele sebebiyle adli merciler tarafından resen başlatılan soruşturma kapsamında, her ikimiz de ifade verdik. Aramızda karşılıklı şikayet olmadı ve olay kapanmıştır.

Gözaltına alındığımıza dair haberler kesinlikle asılsızdır. Ancak yine de bu tür çirkin görüntülerin kamuoyunu rahatsız ettiği için üzgünüm. Herkesten ve sizlerden özür diliyorum. Keşke böyle olmasaydı.

Sporcular olarak, gençlere daha olumlu örnekler oluşturmamız gerektiğini düşünüyorum. Bu yüzden, dediğim gibi özür diliyorum. Gençlerden de bunları yapmamalarını ve örnek almamalarını diliyorum.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu