Konser geliri depremzedelere

Türkiye’yi yasa boğan yıkıcı depremlerin ardından yaraları sarmak amacıyla seferber olan ünlüler, desteğe devam edebilmek adına sahnelere dönüyor. Gazapizm, Göksel, Derya Uluğ ve Ceza’nın gerçekleştirecekleri konserlerden elde edilen gelirler depremzedeler yararına kullanılacak.

Rapçi Gazapizm, 16 Mart’ta Volkswagen Arena’da sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Gazapizm, “BKM ile gerçekleştirmeyi planladığımız ‘Gazapizm Senfoni İstanbul 2023’ konserimizin tüm gelirini deprem bölgesindeki çalışmalara aktaracağız” açıklamasını yaptı.

150 kişilik dev bir orkestranın eşlik edeceği Gazapizm, sahnesinde Ceza, Göksel ve Haluk Levent’i de konuk edecek. Konserin bilet geliri de ‘Köy Okulları Değişim Ağı’na (KODA) bağışlanacak

“HEP BİRLİKTE AYAĞA KALKMAYA ÇALIŞIYORUZ”

Gazapizm’in konserine destek veren Göksel, 15 Mart’ta da depremzedeler için sahnede olacağını duyurdu. Ünlü şarkıcı, konuyla ilgili, “Büyük bir kederin ortağıyız. Şimdi ise hiçbir şeyi unutmadan hep birlikte ayağa kalkmaya çalışıyoruz. Müziğin iyileştirici gücünü kullanarak yardımı ve birlikteliği sürdürülebilir kılmak için 15 Mart Çarşamba akşamı Dada Salon Kabarett sahnesindeyiz. Konserimizin bilet gelirini depremin açtığı yaraları sarmak için paylaşıyoruz” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu