Zerrin Özer, Sağlık Sorunları İddialarına Açıklama Getirdi

  Zerrin Özer, Sağlık Sorunları İddialarına Açıklama Getirdi

Ünlü şarkıcı Zerrin Özer, bir süredir yaşadığı sağlık sorunlarına dair çıkan iddialara Instagram hesabından açıklama yaparak yanıt verdi. Özer, Darülaceze’de tedavi gördüğüne dair çıkan haberleri doğrulayarak sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Geçtiğimiz yıl müziği bırakan ve daha sonra “Dayanamıyorum” diyerek kariyerine devam eden Zerrin Özer, borderline (kişilik bozukluğu) hastalığıyla mücadele ettiğini daha önce açıklamıştı. Son günlerde sağlık sorunlarıyla ilgili çıkan haberlere yanıt veren Özer, Darülaceze’de tedavi gördüğünü doğruladı ancak sağlık durumunun düşkün olmadığını belirtti.

  Zerrin Özer, Sağlık Sorunları İddialarına Açıklama Getirdi

Instagram hesabından yaptığı açıklamada, “Günlük hayatımı hafif de olsa etkileyen bir takım fiziksel sağlık problemlerimin tedavisinde, özellikle ve kendi isteğimle seçtiğim bu konuda uzman doktorların görev yaptığı Darülaceze’ye başvurdum.” ifadelerini kullanan Özer, “Sağlık problemlerimden dolayı, kendi isteğimle bu adımı attım ve gayet iyi durumdayım” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Ayrıca, Darülaceze’nin profesyonel bir kurum olduğunu vurgulayan Özer, “Huzurevi olması haricinde sağlık anlamında destekleyici birçok birimi bünyesinde barındırmaktadır.” dedi.

Sanatçı, sevenlerine sağlık durumuyla ilgili endişe etmemeleri çağrısında bulunarak, “Zerrin’iniz gayet iyi… Hiç merak etmeyin.” mesajını paylaştı. Özer, haberlerin amacını aşan konularla gündemi meşgul etmemeye çağrıda bulundu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu